Marcin Dziawer

Mamy zaszczyt przedstawić Wam naszego przyjaciela Marcina Dziawera, którego dotychczasowe osiągnięcia w sportach motocyklowych plasują go w czołówce najlepszych polskich motocyklistów.

Marcin Dziawer (03.07.1982 r.). Na co dzień jest szefem autoryzowanego serwisu Yamaha-Kawasaki w firmie Dziawer-Motocykle. Motocykle są jego życiową pasją. Pierwszy raz samodzielnie prowadził jednoślad z silnikiem w wieku 6 lat. W roku 2003 próbował swoich sił na torze Poznań najpierw w klasie amatorskiej, jednak skuszony dobrymi wynikami przeniósł się do bardziej prestiżowej klasy Sport.

W 2004 rozpoczął starty w dwóch klasach, gdzie osiągnął imponujące na debiutanta wyniki,

wysokie trzecie miejsce w klasie „Sport” i czwarte w pucharze Suzuki GS 500 Cup.

W roku 2005-2006 nie startował, ale i tak uczestniczył w wyścigach, tworząc profesjonalne zaplecze techniczne dla swego brata, Szymona, startującego w pucharze Yamaha R1. Jego pomoc okazała się nieoceniona i trzeba stwierdzić, że zwycięstwo brata w dużej mierze jest zasługą Marcina.

W sezonie 2007 Marcin wystartował w fabrycznym pucharze Fiat Yamacha Cup w klasie R6. Dzięki regularnym zwycieństwom udało mu się zakończyć sezon na drugim miejscu w generalce.

W sezonie 2008 Marcin spróbował swoich sił w nowej dyscyplinie Super Moto . Po wystartowaniu w dwóch wyścigach i utrzymaniu się na wysokich pozycjach. Postanowił wystartować w sezonie 2009 w pełnym cyklu zawodów Super Moto.

Pomimo tego, że nie startował od początku sezonu został zauważony i jego dokonania zostały odnotowane na polskich motocyklowych portalach internetowych. Nie jeden z nich potwierdziłby, że posiada niesamowitą predyspozycję pozwalającą na walkę o puchar, gdyby startował od początku sezonu.

Fakt, że zaczął start dopiero od IV rundy Pucharu Polski nie przeszkodził mu zająć świetne miejsca w kwalifikacjach końcowych Super Moto Pucharu Polski 2009:

W tym sezonie Marcin będzie startował w dwóch klasach OPEN i S2 .

Jeśli chcielibyście współtworzyć sukcesy i pomóc rozwinąć skrzydła, naszemu przyjacielowi Marcinowi w tym i przyszłych sezonach zapraszamy do współpracy i wsparcia finansowego jego TEAM-u.

Do Augustowskich Motonocy pozostało

00 00:00:00

Partnerzy 2018


ZAPRASZAMY FIRMY DO WSPÓŁPRACY - darek@szot.pl