Marcin Dziawer

Mamy zaszczyt przedstawić Wam naszego przyjaciela Marcina Dziawera, którego dotychczasowe osiągnięcia w sportach motocyklowych plasują go w czołówce najlepszych polskich motocyklistów.

Marcin Dziawer (03.07.1982 r.). Na co dzień jest szefem autoryzowanego serwisu Yamaha-Kawasaki w firmie Dziawer-Motocykle. Motocykle są jego życiową pasją. Pierwszy raz samodzielnie prowadził jednoślad z silnikiem w wieku 6 lat. W roku 2003 próbował swoich sił na torze Poznań najpierw w klasie amatorskiej, jednak skuszony dobrymi wynikami przeniósł się do bardziej prestiżowej klasy Sport.

W 2004 rozpoczął starty w dwóch klasach, gdzie osiągnął imponujące na debiutanta wyniki,

wysokie trzecie miejsce w klasie „Sport” i czwarte w pucharze Suzuki GS 500 Cup.

W roku 2005-2006 nie startował, ale i tak uczestniczył w wyścigach, tworząc profesjonalne zaplecze techniczne dla swego brata, Szymona, startującego w pucharze Yamaha R1. Jego pomoc okazała się nieoceniona i trzeba stwierdzić, że zwycięstwo brata w dużej mierze jest zasługą Marcina.

W sezonie 2007 Marcin wystartował w fabrycznym pucharze Fiat Yamacha Cup w klasie R6. Dzięki regularnym zwycieństwom udało mu się zakończyć sezon na drugim miejscu w generalce.

W sezonie 2008 Marcin spróbował swoich sił w nowej dyscyplinie Super Moto . Po wystartowaniu w dwóch wyścigach i utrzymaniu się na wysokich pozycjach. Postanowił wystartować w sezonie 2009 w pełnym cyklu zawodów Super Moto.

Pomimo tego, że nie startował od początku sezonu został zauważony i jego dokonania zostały odnotowane na polskich motocyklowych portalach internetowych. Nie jeden z nich potwierdziłby, że posiada niesamowitą predyspozycję pozwalającą na walkę o puchar, gdyby startował od początku sezonu.

Fakt, że zaczął start dopiero od IV rundy Pucharu Polski nie przeszkodził mu zająć świetne miejsca w kwalifikacjach końcowych Super Moto Pucharu Polski 2009:

W tym sezonie Marcin będzie startował w dwóch klasach OPEN i S2 .

Jeśli chcielibyście współtworzyć sukcesy i pomóc rozwinąć skrzydła, naszemu przyjacielowi Marcinowi w tym i przyszłych sezonach zapraszamy do współpracy i wsparcia finansowego jego TEAM-u.

Do Augustowskich Motonocy pozostało

00 00:00:00
PROGRAM REGULAMIN

Partnerzy 2019

Augustow.pl Augustowskie Placówki Kultury augustow osp Nord Exide celikel.pl Castrol chorten Eskamedia Szot.pl Villa Skomanda Naxa Modeka Inees ngk Krowka markety luda Warsztat Borkowski Serwis Autotechnik Pink Road Dach komplex Transdzwig Inex wloskieklamki.pl

ZAPRASZAMY FIRMY DO WSPÓŁPRACY - darek@szot.pl